6714 ATLANTIC GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6714 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 10 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3520kg |
| Block | 6714 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1408kg |